Пресса

Українських підприємців запрошують в Сколково.

 


У російському проекті бізнес-інкубатора "Сколково" можуть брати участь і українські інноваційні проекти.
Презентувати можливості вітчизняній аудиторії прибув особисто президент фонду "Сколково", відомий російський бізнесмен Віктор Вексельберг. За його словами, аби долучитися до російської "силіконової долини", українські інноваційні проекти муситимуть відповідати п'яти стратегічним напрямкам: інформаційні технології, телекомунікації, енергозбереження, біотехнологія, ядерна енергетика. Також в проекті обов'язково мають бути залучені молоді вчені.

“Не потрібно забувати, що Росія – це величезний ринок, і історичні зв’язки, які існували в таких галузях як авіаційна, ядерна промисловість, продовжують існувати і сьогодні. Вони і будуть тією площадкою, яка позволить реалізувати ті можливості, які є в наших державах”, - каже президент фонду "Сколково" Віктор Вексельберг.

В рамках проекту "Сколково", каже Вексельберг, побудують "бізнес-місто" для компаній, що запроваджують інноваційні технології. Вони матимуть легкий доступ до джерел фінансування, отримають податкові пільги та державну підтримку. За попередніми підрахунками, у місті Сколоково постійно проживатимуть 25-30 тис. осіб.

Телеканал новин 24